Míchané nápoje, drinky a koktejly jsou v posledních letech velmi oblíbené a není žádný důvod abyste si je nemohli udělat i doma. Vyzkoušejte ty nejlepší recepty, které promění vaši kuchyň ve váš oblíbený bar!

Jednoduché domácí míchačky, které vás osvěží

Pokud chcete pro začátek zkusit něco opravdu jednoduchého, vyzkoušejte recepty na snadné domácí limonády. S pár surovinami vykouzlíte během chvilky lahodné osvěžení, které si dopřejte nejen v létě, ale zachutná i během domácí párty či grilovačky s přáteli.

Nebojte se nevšedních kombinací s kousky ovoce a sladkými sirupy. Pokud máte raději klasiku, sáhněte po citronu, mátě a plátcích okurky.

Míchané drinky nejen na Silvestra

Pořádáte párty nebo čekáte větší společnost? Domácí míchané nápoje jsou skvělou volbou, která nejen chutná většině hostů, ale navíc může zajistit i zajímavý program. nechte hosty, aby si namíchali vlastní koktejl z toho, co jim chutná, nebo předveďte improvizovanou barmanskou show- jednoduché recepty na oblíbené míchané nápoje mějte po ruce.

Výhodou domácích míchaček je i možnost připravit nealkoholickou variantu pro všechny, kteří zrovna nemohou nebo nechtějí pít alkohol. 

Ledová káva- ta pravá letní vzpruha

Pokud patříte mezi milovníky kávy ale představa horkého nápoje během léta vám sama o sobě rosí čelo, zkuste ledovou kávu. Receptů na vychlazenou kávu a speciality z ní je nespočet a oblíbí si je i zarytí zastánci kávové tradice.

Do ledové kávy můžete přidat i sladký sirup nebo špetku orientálního koření, od skořice až o kardamom a sladká teka je na světě. nebojte se experimentovat, je jen na vás, jakou kávu si vychutnáte.

Připravte si mléčný shake jako z Amerického baru

Milujete husté milkshaky s bohatou čepicí šlehačky nahoře? Tuto dobrotu si nemusíte dávat jen v cukrárně, s pomocí snadných receptů na mléčné koktejly je hravě zvládnete i v pohodlí domova.

Vyzkoušejte oblíbené kombinace našlehaného mléka a některých druhů ovoce, pomocí nichž v okamžiku vytvoříte zdravou snídani nebo slavnostní osvěžení třeba na dětskou party.