Připravte si chuťovky k pivu či vínu

Uzeniny přímo vybízí k využití ve studené kuchyni. Připravte si domácí studené pochoutky, které se skvěle hodí k večernímu posezení u piva či vína.

Příprava studených chuťovek z uzenek je snadná, s trochou času a šikovnosti si doma můžete přichystat oblíbené lahůdky,  jako jsou utopenci, tlačenkový salát nebo nejrůznější rolky se zdravými náplněmi.

 

Uzenina jako hlavní chod

Kousek uzeného masa nebo klobáska se skvěle hodí, když nemáte čas na dlouhé vaření. Není nic jednoduššího, než si připravit smaženou rychlovku- vyzkoušejte osvědčené recepty na rychlovky z uzenin.

Hlavní jídla s uzeninou rovněž patří k tradičním českým jídlům a proto je neváhejte zařadit do vašeho jídelníčku. Připravte si oblíbené hlavní chody s uzenkami, které milovaly již naše prababičky.

 

Vzhůru na grilování!

Uzeniny v čele s uzeným masem přímo vybízí k venkovnímu využití a přípravě na cestách. Díky uzení mají delší trvanlivost než čerstvé maso, a tak jsou výborným řešením na dovolenou nebo víkendový pobyt na chatě. Chystáte se na páteční grilovačku s přáteli? Nezapomeňte na jednoduchý salámový hamburger, ostřejší pikantní buřty nebo klasické špekáčky grilované v alobalu.

Nevíte, jak připravit grilované uzeniny? Vyzkoušejte naše osvědčené recepty a postupy na opékání klobásek, špekáčků a buřtů.