Sváteční řezy s krémem

Nadýchané řezy s krémovou polevou jsou ideálním sladkým pohoštěním na jakoukoliv oslavu nebo rodinnou sešlost, zvláště pokud očekáváte více hostů. Pokud je navíc nakrájíte na malé kousky, budou se hostům pohodlně jíst. Řezy proto můžete využít i jako součást svatebního rautu, kde se skvěle doplní s dalším svatebním cukrovím.

Bohatě zdobené řezy vypadají luxusně a jejich příprava je přitom jednoduchá. Základní těsto zvládnete během chvilky a výsledek závisí právě na vaší kreativitě při zdobení upečeného koláče. Nebojte se zapojit fantazii a vyzkoušet i netradiční suroviny, například výborné řezy z dýně hokkaido nebo perníkové řezy chutnají skvěle a povýší obyčejné piškotové těsto na luxusní moučník.

Různé řezy se také výborně hodí jako moučník po slavnostním obědě. Vyzkoušejte sladké Velikonoční řezy, které si můžete upéct i kdykoliv během roku. U slavnostních řezů nezapomeňte na bohaté zdobení, můžete zvolit neutrální základ z bílé či krémové polevy a potom dozdobit každý kousek zvlášť například marcipánovou kytičkou, kopečkem šlehačky nebo kousky čokolády.

Letní ovocné řezy vás osvěží

Během letních měsíců dozrává spousta ovoce, které se skvěle hodí pro nejrůznější koláče a řezy na plech. Upečte si oblíbenou bublaninu, na kterou můžete využít prakticky jakékoliv sezónní ovoce, od rybízu až po švestky.

V zimě naopak můžete využít nabídky tropického ovoce, které je právě ve vrcholné sezóně. Připravte svým hostům osvěžující řezy s citrusy nebo sváteční řezy s kokosem, které ve vás probudí vánoční atmosféru.

Pokud zvolíte variantu bez ovoce, můžete připravovat rychlé řezy s krémem či pudinkem po celý rok. Hledáte ideální moučník na rodinnou oslavu? Oblíbené Míša řezy s tvarohem nikdy nezklamou!