Pestrá paleta receptů z ovesných vloček v 7 různých podobách! K snídani i svačině, vždy chutně a zdravě!

Už je tomu několik let, co zažily boom v podobě müsli a kaše.

Vyzkoušejte další zdravé a chutné recepty z ovesných vloček!

K snídani i svačině je lze lehce konzumovat také ve formě lívanců, palačinek, muffinů, koláčů či pudinku!

Všechny vločkové pochoutky jsou velmi jednoduché na přípravu a nabízejí celou řadu způsobů, jak je ozvláštnit či ozdobit.

Který recept vyzkoušíte jako první?

Ovesné vločky jako zdravá snídaně i svačina

Ovesné vločky jsou již několik let oblíbenou variantou zdravé snídaně či svačinky. Kromě velkého množství vlákniny v nich najdeme také celou řadu vitamínů a minerálů. Vzhledem ke své neutrální chuti je jejich výhodou to, že se snadno kombinují se sladkými i slanými ingrediencemi. Naše recepty z ovesných vloček v podobě dvojího typu palačinek jsou toho jen důkazem.

Vločky můžete používat jak v celku, tak v rozmixované podobě. Záleží na typu pokrmu i vašich preferencích. Ať už se rozhodnete vyzkoušet ovesné lívance, palačinky, buchtu, koláč, sušenky, muffiny, pudink či cukroví, vaše chuťové pohárky budou vždy mile překvapeny.

Martina Stastna

Autor článku
Martina Stastna

Láska prochází žaludkem. Sytý hladovému nevěří. Hlad je nejlepší kuchař. To jsou jen některá rčení, která dokládají, jak důležitou roli jídlo v našich životech hraje. Vlastnoručně připravená snídaně, oběd či večeře ve společnosti našich blízkých je navíc často nejhezčím zážitkem celého dne. Rozšiřte si společně se mnou vaše kulinářské obzory! :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Objevte podobné tipy

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.