Recepty na domácí masové marinády na grilování. Výběr z pěti variant

Chcete pořádat grilovací párty s tím správně namarinovaným masem?

Existuje spoustu skvělých variant na naložení masa.

My vám přinášíme ty nejlepší recepty na marinády na maso, díky kterým bude vaše grilovačka jak od masterchefa.

Marináda na kuře, krkovici, žebra, vepřové. Máme je všechny!

To bylo našich 5 marinád. Ptáte se, co za maso dát na gril? Zkuste třeba grilované kuřecí, na nějž najdete recepty také na našem webu.

Proč je právě elektrický gril tím ideálním?

Pro ty, kteří si v elektrických grilech příliš nelibují, máme dobrou zprávu. Bylo provedeno již dost testů se známými kuchaři, které neprokázaly rozdíl mezi pokrmem ugrilovaným na elektrickém grilu a mezi plynovým či grilu na uhlí.

Elektrické grily jsou čím dál více oblíbené zejména mezi ženami. Ty jsou podle nich bezpečnější a jednodušší na obsluhu. Také jsou zdařilé i co se týče designu.

Navíc lze tento gril využívat i v zimě. Stačí jej jednoduše umístit pod digestoř v kuchyni a můžete si tak grilované pokrmy užívat po celý rok a to bez ohledu na počasí!

Jak ovšem vybrat ten pravý, se kterým budete spokojeni? Máme pro vás test 6 kontaktních elektrických grilů, který vám napomůže s jeho výběrem.

Tip na závěr: Maso si můžete s našimi lahodnými marinádami ugrilovat i bez grilu. Stačí vám k tomu grilovací pánev. Jakou grilovací pánvičku z této recenze byste si vybrali vy?

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.