Ochutnávka těch nejlepších receptů na guláše z hub. Inspirujte se!

Zajímáte se o chutné recepty na houbový guláš, protože chcete překvapit své blízké?

Už vás nebaví vařit stále dokola ty samé pokrmy a chcete zkusit nějaké novinky?

Inspirovat se můžete v našem článku, kde najdete skvělé recepty, které rozhodně stojí za vyzkoušení a všichni se po nich budou olizovat.


Zajímavosti na závěr

V článku jsme narazili na houby Cremini, s čímž se možná mnozí zatím nesetkali. Jsou to bílé a hnědé houby malého vzrůstu, kterým se říká dětské portobello houby.

Jsou oblíbené zejména pro velmi vysoký obsah vlákniny, což z nich dělá perfektní zbraň při snaze o hubnutí, neboť tělo má delší dobu pocit plnosti. Obsahují vitamíny skupiny B, vitamín D, bílkoviny, vápník železo, selen a mnoho antioxidantů.

Velkým plusem hub je právě obsah selenu, který je pro tělo naprosto nepostradatelný. Konzumací těchto hub jej bude tělo pravidelně přijímat, a to zcela přirozeně. Zároveň s tím fungují jako účinná prevence střevních problémů.

Další pozitivní vlastností je přirozené působení na chronickou únavu. Pravidelným pojídáním pomáhají s únavou, bolestmi hlavy, nespavostí, ale také se zvýšením imunity.

Dokonce se říká, že mohou být součástí léčby nachlazení a zlepšují naše kardiovaskulární zdraví. Vynikající jsou pro diabetiky, a to díky nízkému glykemickému indexu.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.