Jednoduché recepty na vánoční cukroví bez pečení, které se dá připravit na poslední chvíli. Inspirujte se!

Jste v jednom kole, takže nic nestíháte, ale moc rádi mlsáte? Pak právě pro vás jsou skvělou volbou recepty na nepečené cukroví.

Inspirujte se v našem článku a vyzkoušejte některou z našich pečlivě posbíraných lahůdek vhodných pro jakoukoliv příležitost.

Hledáte nejlepší dobrůtky na Vánoce, Velikonoce nebo třeba na narozeninový večírek?

Využijte toho, že vám přípravy takových pochoutek zaberou minimum času a ještě si úžasně pochutnáte.

Zajímavosti na závěr

Na různé druhy nepečeného cukroví se používá kondenzované mléko. Víte, jak se vyrábí? Mrkněte na krátké video, podle kterého si uděláte představu.

Peanut Butter | How It's Made

V několika receptech můžete narazit na tzv. sendvičové sušenky. Ty jsou velmi populární zejména kvůli lahodné náplni. V následujícím videu zjistíte, jak se vlastně tyto sušenky tvoří.

SANDWICH COOKIES | How It's Made

Cukroví a čokoláda k sobě patří stejně jako jahody se šlehačkou. Používá se do krémů, na polevy, k posypu, zkrátka do všeho možného. Podívejte se na video a zjistíte, jak taková pochoutka vlastně vzniká.

How It's Actually Made - Chocolate

Dnešní doba je značně uspěchaná, takže když se vám nebude chtít ztrácet čas s pečením rolády, kterou použijete na přípravu nepečeného cukroví, můžete si ji jednoduše koupit hotovou. Jak se vyrábí? To už zjistíte v přiloženém videu.

SHANGHAI KUIHONG automatic swiss roll production line video 1

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.