Ochutnejte naše recepty na dorty ze sušenek bez pečení. Inspirujte se!

Milujte sladké, ale nebaví vás péct? Nezoufejte, máme pro vás řešení v podobě těchto čtyř receptů na nepečené sušenkové dorty!

Jsou snadné na přípravu a tak lahodné!

Doporučujeme rovnou připravovat dvojitou dávku, protože jedna nebude nikdy dost!

Tipy jak udělat perfektní nepečený sušenkový dort

Vyberte si tu správnou náplň
Kromě smetanového sýra, můžete použít i další měkké sýry, jako je ricotta nebo kozí sýr, další skvělou náplní je sýr mascarpone, ale pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme plnotučný krémový sýr Philadelphia.

Buďte kreativní s krustou
Grahamové sušenky jsou většinou nejběžnějším typem sušenek, ale nebojte se experimentovat s jakýmikoliv sušenkami, které vás napadnou.

Čokoládové sušenky například propůjčují trochu hořkosti a bohaté kakaové chuti, která se dobře hodí k přísadám, jako jsou maliny, jahody a dokonce i arašídové máslo.

Použijte různé formy
Použijte čiré nebo barevné skleničky k výrobě jednotlivých mini nepečených dortíků, které můžete snadno postavit na tác v lednici. Nebo použijte svou oblíbenou ručně malovanou zapékací mísu.

Buďte trpěliví
Nepečený dort se sušenkami je jednoduchý, ale zabere to čas. Ani ne tak na přípravu krusty a náplně, ale při tuhnutí. Musíte být trpěliví a nechat si dostatek času, aby náplň v lednici ztuhla. Pokud na to spěcháte, riskujete, že naříznete dort, který je uprostřed ještě tekutý.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.